11 maja 2024

Zaprzysiężenie radnych Dąbrowy Górniczej zakończyło okres wyborczych działań Komitetu Towarzystwa Przyjaciół Dąbrowy Górniczej.

10 maja odbyło się spotkanie członków TPDG, wybranych radnych i niezrzeszonych kandydatów na radnych w wyborach samorządowych na spotkaniu podsumowującym wybory. W imieniu towarzystwa gratulacje wybranym radnym i podziękowania startującym kandydatom złożył Prezes TPDG Arkadiusz Rybak, razem z liderami poszczególnych okręgów wyborczych wręczyli pisemne podziękowania wszystkim kandydatom budującym sukces dla wybranych radnych.

Uroczystość odbyła się w swobodnej atmosferze spotkania przy grilu i muzyce, rozmowach i tańcach, stało się też okazją do wręczenia Marcinowi Bazylakowi listu gratulacyjnego z okazji wyboru na Prezydenta Dąbrowy Górniczej. Gratulujemy wyboru na radnych Edwardowi Boberowi, Piotrowi Chałudzie i Markowi Oźlańskiemu a wszystkim kandydatom dziękujemy za włożoną pracę. 

Obsadzenie w radzie miasta 3 radnych daję Towarzystwu Przyjaciół Dąbrowy Górniczej możliwość wpływania na politykę Urzędu Miasta a szczególnie na realizację zamierzeń związanych ze statutowymi celami towarzystwa, rodzi nadzieję że w kolejnych latach siła TPDG będzie się umacniać.

 

Podziękowanie kandydatom na radnych

Towarzystwo Przyjaciół

Dąbrowy Górniczej

KONTAKT ZE MNĄ >

Towarzystwo Przyjaciół

Dąbrowy Górniczej

ul. Legionów Polskich 69     

41-300 Dąbrowa Górnicza

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Strona stworzona w kreatorze www WebWave © 2018