Kolejny Dąbrowski Jarmark Staroci w nowym miejscu

Szanowni Państwo

Kolejny Dąbrowski Jarmark Staroci odbędzie się w nowym miejscu tj. na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki 3. Mając na uwadze dobro naszego przedsięwzięcia, które organizowane jest już od dwudziestu lat wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu Jarmarku.

Ze względu na mniejszy obszar, którym będziemy dysponowali prosimy o zgłaszanie przez Państwa chęci uczestnictwa w najbliższym Dąbrowskim Jarmarku Staroci.

Zgłaszanie chętnych i rezerwacja stoisk będzie trwała w godzinach 8.00 – 14.00 od dnia 1 sierpnia do dnia 10 sierpnia 2018 roku pod nr tel. 789 084 510, drogą emailową na adres będą przyjmowane rejestracje oraz potwierdzanie rejestracji: biuro@tpdg.pl

Zgłoszenia nadesłane poza wskazanymi terminami nie będą rozpatrywane.

Prosimy o podanie swoich danych takich jak: Imię i nazwisko, nr telefonu, mail oraz przewidywanej powierzchni pod stoisko handlowe. Pierwsze edycje Jarmarku w nowym miejscu będą prowadzone pilotażowo, żeby dopracować zasady zajmowania miejsc i rozmieszczenia stoisk handlowych. Jest to związane z nałożeniem na Państwa obowiązku rezerwacji miejsca. Wszyscy wystawcy, którzy nie dokonają zgłoszenia rezerwacji będą mogli zajmować miejsca w miarę posiadanej prze Organizatora powierzchni.

 

Organizator Dąbrowskiego Jarmarku Staroci

Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

 

25 lipca 2018
żołędzie_tpdg
logo_tpdg

Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

Towarzystwo_Przyjaciół_Dąbrowy_Górniczej
portale_społecznościowe

 

 

Copyright © 2016-2018 tpdg.pl Zaprojektowany przez  DronAir.pl

Polityka prywatności