I Zawody Bowlingowe o Puchar Klubu Radnych TPDG

W dniu 17 listopada 2016 roku w Kręgielni "Ośmiornica" mieszczącej się w aquaparku "Nemo - Świat Rozrywki" w Dąbrowie Górniczej", odbyły się I Zawody Bowlingowe o Puchar Klubu Radnych Towarzystwa Przyjaciół Dąbrowy Górniczej. Radni w osobach Zbigniewa Łukasika, Ryszarda Harańczyka, Piotra Chałudy oraz Wiesława Wiekiery ufundowali dwa wspaniałe puchary, o które rywalizowało 35 zawodników w kategoriach kobiet i mężczyzn. Atmosfera zawodów była bardzo gorąca. Uczestnicy walczyli jak lwy o każdy punkt. Pot i krew lały się strumieniami. Poświecenie graczy było ogromne.Różnice w punktacji minimalne. Ostatecznie w kategorii kobiet wygrała Jolanta Kilian a w kategorii mężczyzn po chyba tendencyjnym podsumowaniu punktów został w drodze  przypadku autor tego tekstu. Przebieg zawodów był filmowany przez telewizję Telpol. Na trybunach siedzieli łowcy talentów kręglarskich.  

O ogromnym  zaangażowniu zawodników świadczy to, iż jeden z nich zostawił swoje buty w kręgielni a do domu poszedł w butach do gry w kręgle. 
Przypominamy, iż 30.11.2016 roku idziemy kibicować drużynie siatkówki kobiet MKS Dąbrowa Górnicza, a 03.12.2016 roku jedziemy na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. 

 

 

 

 

 

21 listopada 2016
żołędzie_tpdg
logo_tpdg

Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

Towarzystwo_Przyjaciół_Dąbrowy_Górniczej
portale_społecznościowe

 

 

 

 

Copyright © 2016-2018 tpdg.pl Zaprojektowany przez  DronAir.pl

Polityka prywatności

postale_społecznościowe